Winiarnia

Zapraszamy do naszej winnicy. 

Chcesz zorganizować event/szkolenie/warsztaty dla swojej firmy? Zapraszamy do współpracy! 

Napisz do nas, a my przygotujemy dla Twojej firmy indywidualna ofertę.

Specjalnie dla odwiedzających nas gości, przygotowaliśmy salę degustacyjną, w której organizujemy spotkania, konferencje oraz wydarzenia dla miłośników wina. Sala mieści się w osobnym budynku, z którego roztacza się przepiękna panorama na winnicę i Jezioro Rożnowskie. Możliwe jest w niej zorganizowanie spotkania  dla 35 - 40 osób. Zapraszamy również na wycieczki po winnicy połączone z komentowaną degustacją oraz dodatkowe atrakcje w postaci plenerowych wieczorów z grillem, a także imprez okolicznościowych.

 

Warsztaty degustacji wina, food and wine paring, spacer po winnicy

Dzisiaj na winie wypada i warto się znać. Potrafi pokazać nam całe spektrum barw, aromatów i smaków. Degustacja wina angażuje nasz mózg bardziej niż jakakolwiek inna aktywność, zawsze pojawi się coś nowego, co nas zaskoczy. Warsztaty pozwolą na odnalezienie się w świecie win, poznanie metod uprawy i pielęgnacji winorośli, procesu produkcji i winifikacji, odmian winorośli, komentowana degustacja win wytwarzanych w winnicy, a także sztuki łączenia wina z potrawami.

  • grupa 10-30 osobowa,
  • czas trwania około 2-3 godzin,
  • koszt ustalany indywidualnie, w zależności od liczebności grupy i tematyki (od 60 zł./osoba)

Tematyka warsztatów zależy od poziomu zaawansowania grupy oraz zainteresowań. Przykładowe tematy: podstawowa wiedza o winie, tajniki degustacji wina i sztuki sommelierskiej, charakterystyka odmian winorośli, wino i sery, wino i czekolada, wino i przyprawy, wino i jedzenie, czyli, co wino lubi, a czego nie i jak tworzyć udane mariaże.

Zapraszamy w celu umówienia się na degustację. 

Ewelina Obrębska

telefon: +48 667 942 105

email:biuro@winnicagrodek.pl

 

 

Organizacja imprez integracyjnych, spotkań firmowych

Różnego rodzaju imprezy integracyjne to doskonały sposób na zmotywowanie pracowników, pozwalają na poznanie siebie nawzajem, poprawiają współpracę oraz efektywniejszą pracę. Wydarzenia firmowe, szkolenia i konferencje są nieodzownym elementem kreowania wizerunku firmy. Opracujemy odpowiedni scenariusz i zadbamy o wszystko.

  • pikniki firmowe, wyjazdy integracyjne, firmowe spotkania tematyczne, eventy integracyjne, szkolenia, konferencje, warsztaty integracyjne
  • koncepcja, scenariusz, aranżacja miejsca, dekoracje, catering, oprawa muzyczna i fotograficzna
  • spacer po winnicy, warsztaty food&wine paring
  • koszt ustalany indywidualnie